Eğitimlerimiz

Proje Danışmanlığı bir meslektir…

TKDK Proje Danışmanlığı Eğitimi

 

Yatırım için yola çıkan ve hibe desteğine ihtiyaç duyan her girişimci proje danışmanlarının rehberlikleri sayesinde yatırımlarını makul ve verimli bir noktaya taşıyabilir. Proje danışmanı yatırımın cinsi, maliyeti, riskleri, avantajları, projelendirilmesi konusunda yeterli bilgi, deneyim ve donanıma sahip olduğundan süreç boyunca girişimciyi doğru yönlendirir, yatırımın hayat bulduğu hedeflerine ulaştırır.

Proje Danışmanı yatırımcıyla birlikte kazanır, o nedenle yatırım fikrini sıcak tutar. Girişimciyle buluşmakta zorluk çekmez. Yatırım olduğu sürece proje danışmanlığı da olacaktır.

Ay Danışmanlık ve Proje Eğitim Merkezi, bugüne kadar çeşitli tedbirlerde hazırladığı TKDK proje destekleriyle 100 milyon TL’lik yatırıma öncülük etmiştir. Kırsalda birçok (300) çiftçinin makine ekipman eksiğini gidermiş, GES’ ten kırsal turizme, tıbbi ve aromatik bitki işleme tesislerine, et ve süt çiftliklerine değin birçok alanda yatırım projelerini gerçekleştirmiştir. Tecrübeli kadrosuyla proje bileşenlerini eksiksiz ve doğru bir şekilde, zamanında teslimini sağlamaktadır.

Eğitim Konuları:

  1. Teklif Hazırlama Kuralları
  2. İş planı ve teknik proje analizi
  3. Online başvuru süreci yönetimi
  4. Başvuru içeriği hazırlama
  5. Destek süreci yönetimi konularında örnekli, uygulamalı eğitim verilecektir.

Eğitmenlerimiz:

İlhan Kuyu

Genel Koordinatör / Eğitmen

Orhan KUYU

Eğitmen

Ahmet KILIÇ

Eğitmen

Yasemin ÖLÇÜM

Eğitmen

HANGİ DESTEK SİZİN İÇİN EN UYGUN?